Погода у Дніпрі на вівторок, 23 травня 2023 року
Прогноз погоди у Дніпрі на вівторок, 23 травня 2023 року. День буде хмарним – з самого ранку у Дніпрі небо вкриється хмарами, які протримаються до самого вечора. На зміну дощу із грозами, який розпочнеться після обіду, ввечері прийде дощ.
Температура повітря становитеме: вночі +16°, вдень +22°. Вітер східний 3,6 м/сек.
День апостола Симона Зилота. У народі цей день називався Семик. Чому така назва, невідомо, але земля в цей день вважалась іменинницею. Працювати у цей день на землі було заборонено, оскільки земля повинна відпочивати. 23 травня ходили по лісах і дібровах, збирали різні трави, яким приписували особливу цілющу силу. Наші пращури помітили, що холодний день на Симона обіцяє хороший врожай зернових культур.
За останні 130 років 23 травня було зафіксовано: максимальна температура +32,9° у 2005 році, мінімальна 3,5° у 1909 році.
фото: з відкритих джерел