Покровський край відсвяткував поважний ювілей (Фото)

Ювілей Покровського району – визначне свято для людей, які пов’язали свою долю з цим краєм. Саме 12 жовтня в приміщенні Покровської райдержадміністрації відбулись урочистості з нагоди 95-річчя заснування району.

Розділити радість з’їхалися мешканці з усіх куточків Покровщини: сільські та селищні голови, керівники підприємств, установ, представники громадськості, ветерани праці, учасники АТО, голова районної ради О.М.Василенко та радник голови обласної ради Г.В.Константінов.

З нагоди свята була організована виставка виробів мистецтва, малюнків учнів, картин та вишиванок майстрів-художників Покровського району. Учасники зібрання ознайомилися з експозицією, де були представлені сільські та селищні ради району.

«Покровчани відзначаються особливим умінням трудитися. Яскравим доказом цього є високі досягнення в галузі сільського господарства, культури, спорту та багатьох інших галузей. Гордістю нашого краю є вісім Героїв Соціалістичної Праці, сім Героїв Радянського Союзу, два Герої України. Покровська земля виростила й виховала відомих у країні та за її межами лікарів, вчених, космонавтів, артистів, митців, інженерів. Щиро дякую всім вам, дорогі покровчани, за підтримку та спільну працю. Я пишаюся тим, що працюю в нашому чудовому Покровському краї і тим, що маю таких чудових земляків. Нехай у кожній домівці панують мир і спокій, збуваються всі заповітні мрії. Нехай доля буде прихильною до нас, а район і його громада багатіють і розквітають разом із всією Україною», – звернулася  до земляків голова райдержадміністрації С.Г.Назарчук.

Побажали усім жителям району міцного здоров’я, мирного неба і подальшого розквіту голова районної ради О.М.Василенко та радник голови обласної ради Г.В.Константінов.

Під час заходу згадали земляків, які зробили вагомий внесок у становлення району. Свого часу кожен з них був творцем історії нашого краю. У своїй повсякденній праці покровчани нині спираються на закладений ними фундамент, звертаються до їхнього неоціненого досвіду та здобутків.

Керівники району привітали і тих земляків, які зараз примножують славу району. За вагомий вклад в розвиток рідного краю та з нагоди 95-річчя утворення району С.Г.Назарчук та О.М.Василенко нагородили подяками та подарунками представників сільгосппідприємств, закладів освіти, приватного бізнесу, ветеранів, учасників АТО.

Атмосферу свята доповнювали своїми чудовими виступами колективи Покровщини – учасники художньої самодіяльності, учнівська молодь та юні вихованці дитячих садочків.

Усім учасникам заходу вручили сувеніри з ювілейною тематикою та логотипом району.