OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Політ «Барбариків» на Дніпропетровщині

Чотири роки поспіль успішно підкорюють вершини танцювального мистецтва колективи «Барбарики» та «Ар-денто» із смт Чаплине під керівництвом талановитої Ольги Стецюк — учителя хореографії місцевої середньої загальноосвітньої опорної школи.

Традиційно щороку в червні ці колективи збирають глядачів на свій звітний концерт. Цьогоріч вони показали його жителям Васильківщини у районному Будинку культури. Сценарій свята згуртував навколо себе учителів школи, батьків, дітей. «Барбарики» знаходяться у постійному розвитку та пошуку. Ольга Воло­димирівна, як Попелюшка, наполегливо працює над новим репертуаром, старанно підбирає костюми. У концерті взяли участь усі вікові групи: як досвідчені танцюристи, так і малята.

Випускники групи «Ар-денто» Лілія Рева, Віталій Маковецький, Ганна Дубовик, Петро Підріз востаннє танцювали свої хореографічні композиції «Мальви», «Зозуля», «Літаємо», «Двірники», «Пропащі безвісти», «Вище неба», «Дівчино-рибчино», «Випускний вальс», «Тримай мене».

Зі словами подяки та подарунками до них звернулася їхній керівник. Сльози прощання бриніли на очах дітей та їх наставниці.

А продовжили вечір «Барбарики» з танцями «Молдова», «Смуглянка», «По барабану», «Я малюю щастя» та ін., а також традиційний для селища залізничників танцювальний номер «Робочі будні залізничників».

Закінчився вечір одним з наймасовіших та різнобарвних номерів — танком «Моя Україна». Зал стоячи аплодував юним талантам.

Олена Манько,

Чаплинський ­селищний голова