Поліцейські Дніпра почали перевірки (Фото)

Поліцейські Дніпра перевірили дотримання мисливцями правил полювання на воді. З початком сезону полювання співробітники відділення поліції в річковому порту Амур-Гавань спільно з представниками відділу контролю за обігом зброї у сфері дозвільної системи перевірили понад 80 плавзасобів та задокументували три порушення, пов’язані з перевезенням мисливської зброї. Повідомляють в ГУ НП України у Дніпропетровській області.

Також під час перевірки правоохоронці виявили ще трьох порушників, які керували водним транспортом в стані алкогольного сп’яніння. Відносно чоловіків склали адміністративні протоколи за ст. 130 (керування суднами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Поліція Дніпра закликає мисливців дотримуватись заходів безпеки на воді, у жодному разі не вживати алкогольні напої під час керування водним транспортом, дотримуватись чинного законодавства та не порушувати правил полювання.