Поліцейським довіряють все більше людей

Рівень довіри населення до патрульної поліції зріс на 80%. Про це свідчать дані внутрішнього моніторингу Департаменту патрульної поліції, пише gazeta.ua. Так, системно збільшується кількість дзвінків на “гарячу лінію”. Якщо в жовтні було отримано 4625, то в листопаді – вже 5 537.
“Той факт, що все більше людей звертається за допомогою до патрульних, свідчить про зростаючий рівень довіри до правоохоронців”, – вважають в патрульній поліції.
В цілому статистика відображає загальну позитивну динаміку за всіма показниками роботи національної поліції за 2015 рік. Значно зросла швидкість прибуття на місце події, в середньому по Києву цей показник становить 9 хвилин 27 секунд. Збільшення оперативності реагування дало поліцейським можливість по гарячих слідах затримати у столицы понад 450 зловмисників. Усього з моменту запуску патрульні відпрацювали понад 500 тисяч завдань. Їм також вдалося довести, що для них немає “ні своїх, ні чужих, якщо порушив – відповідай за законом”, зазначають в патрульній поліції.
Активна стадія реформування національної поліції почалася менш як шість місяців тому і ще не закінчилася в частині регіонів, але загальні показники вже досить позитивні. Ця реформа  вважається однією з найуспішніших ініціатив 2015 року.

Добавить комментарий