Поліція Дніпропетровщини повідомила шокуючу статистику (Фото)

Сумна статистика загиблих та травмованих у ДТП на автошляхах Дніпропетровщини свідчить про те, що багато водіїв надто безпечно ведуть себе, як учасники дорожньо-транспортного руху.

Як повідомляють в ГУ НП України у Дніпропетровській області, за шість місяців поточного року на території Дніпропетровської області зареєстровано 4816 дорожньо-транспортних пригод, з них 853 ДТП із постраждалими, в яких 87 осіб загинуло та 1 тисяча 130 травмовано.

З метою попередження дорожньо-транспортних пригод та недопущення створення аварійних ситуацій на дорогах, органами поліції Дніпропетровщини проводяться оперативно-профілактичні відпрацювання.

Основні зусилля поліцейських спрямовані на виявлення саме грубих порушень існуючих правил, що можуть спричинити дорожньо-транспортні пригоди з тяжкими наслідками.

За інформацією правоохоронців серед основних порушень, які приводять до скоєння дорожньо- транспортних пригод відносяться наступні: перевищення встановленої швидкості ,невиконання вимог сигналів регулювання, порушення правил маневрування та виїзд на зустрічну смугу, порушення правил проїзду перехресть та пішохідних переходів, порушення правил перевезення пасажирів, керування транспортом водіями у нетверезому стані.

Відпрацюванням охоплені не тільки райцентри та автодороги місцевого значення, а й магістральні автошляхи, де відсоток аварійності на трасах, особливо влітку, суттєво збільшується.

Поліція закликає всіх учасників дорожнього руху бути уважними та дотримуватися правил , адже зазвичай безпека та життя залежить від них самих.