Понад 700 демобілізованих відправляться на реабілітацію в санаторії України

Цілюща природа, терапевтичні процедури та досвідчені лікарі не залишать стресу жодного шансу. У здравницях України чекають на бійців АТО, які хочуть відновити психологічну рівновагу. Дніпропетровщина отримала понад сім сотень путівок для військових. Щоб поїхати на безкоштовний відпочинок, потрібно звернутися до управління соцзахисту. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

«До психологічної реабілітації атошників підходимо комплексно. Для хлопців працює гаряча лінія психологічної підтримки та реабілітаційний центр, вони можуть пройти освітні курси та поїхати на оздоровлення до санаторіїв України. Цьогоріч психологічну реабілітацію в здравницях країни вже пройшли 122 військових. Незабаром до санаторіїв відправимо ще 712 бійців», — повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

Психологічну реабілітацію хлопці проходитимуть в санаторіях Одеси, Харкова, Києва та Чернігова. Відновити сили військовим допоможе мінеральна вода, масажі, фізпроцедури, лікувальна фізкультура. З ними працюватимуть досвідчені психологи. Курс реабілітації — 14 днів. Путівки забезпечуються державним коштом, тож відпочинок безкоштовний.

Щоб поїхати до санаторію, не треба збирати купу документів. Знадобиться лише копія та оригінал посвідчення учасника бойових дій (чи інваліда війни), а також довідка про безпосереднє виконання завдань у зоні АТО. З цими документами слід звернутися до управління соцзахисту за місцем проживання.

Додатково про оздоровчу програму для демобілізованих можна дізнатися в Центрі допомоги бійцям АТО при ОДА за адресою: Дніпро, пр. Поля, 1 (1-й поверх), тел.: (056) 742-86-62.

Також можна звертатися до департаменту соціального захисту населення Дніпропетровської ОДА за тел.: (0562) 68-44-34.

Добавить комментарий