Понад півсотні композицій: завершився прийом заявок на перший всеукраїнський фестиваль пісень, народжених в АТО

Завершився прийом заявок на перший всеукраїнський фестиваль «Пісні, народжені в АТО». Долучитися до нього виявили бажання понад півсотні виконавців з різних куточків країни: Дніпропетровська, Кіровограда, Запоріжжя, Краматорська, Івано-Франківська. Для гала-концерту відберуть 20 найкращих композицій. Їх можна буде почути 21 травня у літньому театрі дніпропетровського парку Шевченка. Про це повідомив очільник області Валентин Резніченко.

«У донбаських окопах народилося безліч чудових віршів та музики. У часи відпочинку замість автомата бійці брали до рук гітару. Співали про дружбу, любов, тугу за домівкою. Вперше хлопці виконають свої авторські пісні перед великою аудиторією. Ми організовуємо фестиваль, який відкриє їх талант всій Україні», — зазначив очільник області Валентин Резніченко.

Долучитися до фестивалю організатори запрошували бійців АТО та військових волонтерів зі всієї України. За місяць назбирали понад півсотні заявок. Протягом тижня менше половини з цих пісень відберуть для участі у гала-концерті.

«За кожною піснею стоїть доля людини. У композиціях є місце суму, але водночас і величезній надії. Послухати їх можна вже зараз на сторінці заходу в Facebook», — повідомила один з організаторів фестивалю, координатор Центру допомоги учасникам АТО Наталя Шуліка.

Гала-концерт фестивалю «Пісні, народжені в АТО» відбудеться 21 травня у літньому театрі дніпропетровського парку Шевченка. Послухати музику організатори запрошують всіх бажаючих.

Добавить комментарий