Популярні відеокарти для роботи та ігрової діяльності

В комп’ютері немає неважливих компонентів, проте обирати деякі з них потрібно дуже прискіпливо. Зокрема відеокарту, особливо якщо ви плануєте грати в відеоігри, працювати в графічних редакторах. Пропонуємо огляд найпопулярніших та потужних відеокарт.

Palit NE5105T018G1-1070F — інноваційні технології в дії

Ця відеокарта відкриває нові можливості в ігровому процесі, зокрема дозволяє захоплювати зображення, створювати знімки з кутом огляду до 360 градусів. Тепер гравці зможуть робити знімки з екрана з будь-якої точки огляду, далі редагувати їх, накладати фільтри, записувати HDR у високій роздільній здатності.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

У відеокарті використані вентилятори TurboFan Blade, засновані на технологіях реактивних двигунів. Така система охолодження значно збільшує потужності кулера, генерує потужний повітряний потік та високий тиск.

За допомогою утиліти Palit ThunderMaster гравці зможуть збільшити швидкодію відеокарти, відстежувати режим її роботи.

Asus GT1030-SL-2G-BRK — компактна і тиха відеокарта

Asus GT1030-SL-2G-BRK — тонкопрофільна відеокарта з сучасною системою охолодження. У відеокарті встановлене пасивне охолодження (без вентиляторів), тому вона ідеально підходить для безшумних ігрових комп’ютерів. Зокрема на відеокарті встановлено радіатор з великою площею розсіювання тепла, котрий ефективно охолоджує відеокарту.

Високий рівень продуктивності відеокарти забезпечується технологією AUTO-EXTREME. Вона забезпечує стабільно високу якість відеокарти, можливість покращувати надійність та продуктивність. Завдяки новому виробничому процесу вдалося скоротити використання небезпечних хімічних речовин та витрати електроенергії.

Серед інших відмінностей відеокарти відзначимо:

  • до 6 разів підвищена продуктивність;

  • до 11 разів вища швидкість обробки фото та відео файлів;

  • підвищення продуктивності в 2.5 рази, якщо порівнювати з графікою Intel Core i5;

  • високоякісні компоненти Super Alloy Power II;

  • утиліта для зручного керування GPU Tweak II.

Asus Cerberus – робота в режимі нон-стоп

ASUS Cerberus — високопродуктивна карта, котра забезпечує можливість роботи в неперервному режимі. Відеокарта відрізняється міцною конструкцією, підвищеною продуктивністю, тому може використовуватися в новітніх іграх.

Продуктивність продукту підтверджена тестами, протягом яких відеокарта працювала без перерви протягом 144 годин. Також вона проходить стрес-тест під високим навантаженням, перевірку сумісності з сучасними іграми.

На задній панелі розташована підсилювальна пластина, котра не тільки запобігає вигину друковної плати, але й захищає від пошкоджень.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!