Популярність вагонів-автомобілевозів Придніпровської залізниці зростає

За три місяці  2016 року вагони-автомобілевози Придніпровської залізниці перевезли 1135 легковиків, тоді як у 1-му кварталі минулого року — 502 автомобілі. Кількість перевезених спецвагонами авто зросла у 2,3 рази. Про це повідомили у прес-службі Придніпровської залізниці.

Найпопулярнішим серед пасажирів, які подорожують залізницею разом зі своїм автомобілем, цьогоріч залишається західний напрямок –  з Дніпропетровська до Львова і зворотно перевезено 710 легковиків (торік 259).

На другій позиції – столиця. За три місяці до Києва та зворотно до Дніпропетровська спецвагонами доправлено 362 автомобілі (у 2015-му – 243).

На новому для пасажирів напрямку роботи автомобілевоза – до Одеси та зворотно, у цьому році вже перевезено 63 легковики. І придніпровські залізничники переконані, що влітку одеський напрямок за популярністю не поступатиметься львівському.

Нагадаємо, що Придніпровською залізницею на цей час курсують три вагони-автомобілевози: у складі пасажирських поїздів  № 79/80 сполученням Дніпропетровськ – Київ – Дніпропетровськ, №41/42 сполученням Дніпропетровськ – Львів – Дніпропетровськ та№ 63/64 сполученням Дніпропетровськ – Одеса – Дніпропетровськ.

У столичному напрямку спецвагон курсує тричі на тиждень: із Дніпропетровська вирушає по вівторках, четвергах та суботах, із Києва — по середах, п’ятницях та неділях. У складі потяга Дніпропетровськ — Львів – відправляється щоп’ятниці, а щосуботи повертається зворотно. В одеському напрямку автомобілевоз вирушає по непарних числах із Дніпропетровська; по парних — зворотно з Одеси.

Вагон-автомобілевоз здатен за рейс перевезти вісім мало- та середньогабаритних легковиків загальною вагою до 10 тонн. Вартість послуги залежить від ваги автомобіля та відстані, на яку він перевозитиметься.

Добавить комментарий