Порція цікавих новин від «Вістей Придніпров’я» у новому випуску газети

Сьогодні, 10 листопада, до вашої уваги черговий пуски газеті «Вісті Придніпров’я», де зібрані цікаві та актуальні події з життя міста та України, а також ексклюзивні репортажі та інтерв’ю.

— Віталій Тарнавський, колишній житель Єнакієвого, вже кілька років працює програмістом в одній з відомих американських софт-компаній, офіс якої розташований в Дніпрі. Що його найбільше вразило в США,  про Білла Гейтса, і найвідомішу валюти світу Віталій ексклюзивно розповів «Вістям».

— Перемога Дональда Трампа на виборах у США

— В Україну завезли вакцину від грипу

— Коли і де жителі Дніпра побачать картини Марії Примаченко

— Уже з грудня мешканців Лівого берега чекають серйозні труднощі з транспортом — Центральний (Новий) міст Дніпра закривають на капітальний ремонт. Як це буде?

— Сусідські війни: ось уже більше десяти років господині невеликого будиночка, розташованого в Дніпрі в провулку Черкаському, 65, змушені захищати свою землю і будинок від зазіхань сусідів.

— Сьогодні все більше людей переходить на роботу в режимі «онлайн», тобто працюють вдома фрілансерами. Як до цього ставляться самі українці?

— «Сибірський вінок кобзарю» — унікальна книга, що поєднала у любові до Шевченка, України, серця жителів далекого Сибіру. В чому особливість книги?

— Як у Дніпрі святкували день народження Дмитра Яворницького.

— Студент-фізик ДНУ ім. О. Гончара Владислав Левченко у вільний від навчання час займається малюванням. Начебто нічого не звичайного, але замість фарб і пензлів хлопець використовує жіночі тіні для очей, пудру і губну помаду. В чому особливість його картин дізнавалися «Вісті Придніпров’я».

— Світське життя — Fashion Weekend у Дніпрі. Три дні поціновувачі моди не відривали пильного погляду від подіуму, на якому моделі демонстрували останні колекції дизайнерів з різних куточків України.

— Як підготувати дачу до зими? Поради експертів. А також рецепти, сканворд та гороскоп.

Не пропустіть газету у відділеннях «Укрпошти» та у розповсюджувачів. Нагадуємо, що триває передплата на «Вісті Придніпров’я», яку ви можете здійснити у будь-якому почтовому відділенні області.

Передплатний індекс: 41804
*вівторок, четвер (з ТV-програмою)
1 міс.- 18, 72 грн.
3 міс. – 55, 46 грн.
6 міс. – 109, 22 грн.
12 міс.- 217, 24 грн.
Або у відділі передплати газети «Вісті Придніпров’я» за телефоном (056) 778-21-44 або електронною поштою t.ovchatova@gmail.com

Також завітайте на наш сайт vesti.dp.ua – там ви знайдете ще більше ексклюзивної інформації.

Для того, аби завжди бути в курсі новини Дніпра, області та світу, приєднуйтесь до нас у соціальних мережах.

Instagram — https://www.instagram.com/visti.dpua/,

Facebook — https://www.facebook.com/vesti.pridneprovia,

ВК — https://new.vk.com/id372823491,

Twitter — https://mobile.twitter.com/vistidnipо,

та Одноклассники — http://m.ok.ru/profile/587640379944

Добавить комментарий