Посол Південної Кореї зробив подарунок вишу Дніпра (Фото)

Україна — це держава, яка завжди відкрита для партнерських відносин та співробітництва. Прикладом цього став візит Надзвичайного та Повноважного Посла Республіки Південна Корея в Україні Квон Кі-Чанг до Дніпра. 8 жовтня відбулася зустріч Посла зі студентами Університету митної справи та фінансів. У даному виші діють іноземні центри, один з яких — україно-корейський. Студенти декількох спеціальностей вивчають корейську мову у рамках навчальної програми; в університеті проводяться тренування з тхеквондо; діє український осередок Міжнародної організації «Хваранг», що цікавиться життям Кореї, проводить курси корейської мови та влаштовує різноманітні заходи, пов’язані з корейською культурою.

МІЖКУЛЬТУРНІ ПОДАРУНКИ

Під час зустрічі Квон Кі-Чанг зробив подарунок Музею митної справи України, що діє у стінах вишу. Одними з експонатів виставкової зони є колекція форм митної служби різних національностей. Тепер до них додалася і корейська митна форма. Від приймаючої сторони Квон Кі-Чанг отримав на згадку великий авторський календар зі значущими подіями університету та тематичну для нашого краю дерев’яну тарілку з Петриківським розписом. Студенти мали змогу поставити Послу Республіки Корея запитання, показати танці у стилі кейт-поп та заспівати пісні корейською мовою.


Особливістю зустрічі стало те, що Квон Кі-Чанг погодився зіграти на гітарі та виконати пісню для студентів і викладачів УМСФ.

СПІВПРЦЯ МІЖ КРАЇНАМИ

Також для Посла провели екскурсію університетом, ознайомили із діяльністю вишу, презентували результати співпраці УМСФ з корейськими партнерами та стажування студентів у корейських університетах.
«Співпраця – це підтримка між нашими країнами. Коли я почав вивчати українську культуру, я помітив, що у нас багато схожих історичних подій. Дуже приємно, що за останні роки в Україні зріс інтерес до корейської культури, мови, серіалів, популярної музики, їжі тощо»,- коментує Посол Республіки Корея в Україні Квон Кі-Чанг.

Сопільняк Маргарита
Фото: Положай Марина, Бурдіна Анастасія