Постійне відчуття голоду: які причини?

Експерт розповіла про основні причини сильного голоду. Якщо ви встановили собі дефіцит калорій більше ніж 20%, організм буде відчувати брак енергії. Якщо бензину для основного обміну речовин недостатньо, цукор в крові падає. Це провокує сильне почуття голоду, яке складно контролювати. Пише “Країна здоров’я”.

ЩО РОБИТИ? Порахуйте свою норму калорій для своїх параметрів і відніміть 15-20%. Так ви будете худнути і голод відчуватися не буде.

2. Зловживання простими вуглеводами.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

Вони швидко віддають енергію. Організм не встигає її витратити і надлишки йдуть в запаси. Цукор різко падає – бензину знову немає, тому практично відразу хочеться їсти.

ЩО РОБИТИ? Скоротити прості вуглеводи до 10% від добової калорійності. Норма у всьому!

3. Не часті прийоми їжі.

Якщо ви допускаєте великі перерви між їжею, то організму не вистачає енергії до чергової дозаправки. Цукор падає і настає сильний голод.

ЩО РОБИТИ? Розподіліть свою калорійність протягом дня на зручне для вас кількість прийомів їжі. Не обов’язково їсти 5 разів на день. Можна і три рази. Головне – з’їсти свою норму калорій протягом дня.

4. Недостатня кількість сну.

Якщо організм не зміг відновитися під час нічного сну, то він включає режим порятунку. Гормон стресу рятує вас – дає вам енергію з м’язів і провокує накопичення запасів, на випадок чергового стресу. Саме тому тим, хто мало спить, частіше хочеться їсти.

ЩО РОБИТИ? Намагайтеся лягати спати до 23.00 і спати не менше 7 годин.

 

Фото: pixabay.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!