Правоохоронці звернулися до мешканців Дніпропетровщини (Відео)

Правоохоронці готові забезпечити публічний порядок під час святкування Днів міста на Дніпропетровщині. Понад тисячу правоохоронців нестимуть службу під час святкових масових заходів в чотирьох містах регіону. Дніпро, Кам’янське, Павлоград та Синельникове 14-15 вересня святкуватимуть свої дні народження. Повідомляють у прес-службі ГУ НП України у Дніпропетровській області.

«Відразу чотири міста в ці вихідні святкуватимуть свої Дні міст. До охорони публічного порядку та громадської безпеки загалом залучено понад тисячу правоохоронців. Окрім поліцейських, службу нестимуть і військовослужбовці Нацгвардії. За попередніми прогнозами очікуємо, що у масових заходах візьмуть участь понад 110 тисяч людей.

Найбільш масштабні заходи передбачені у місті Дніпро. Всього на території міста заплановано проведення понад шістдесят таких заходів. Найбільш масові будуть проводитися на 17 основних локаціях. Понад 500 правоохоронців нестимуть службу в місцях масового скупчення відпочиваючих», — повідомив в.о. начальника відділу масових та охоронних заходів управління превентивної діяльності Володимир Козуб.

Поліція звертається до всіх учасників масових заходів не порушувати публічний порядок, не зловживати спиртними напоями та в місцях масового скупчення уважно стежити за дітьми. В разі, коли вони загубилися, необхідно відразу ж звертатися до поліцейських.

Окрім цього, звертаємо увагу містян, що у випадку виявлення невідомих предметів, забутих речей, поклаж не обстежувати їх самостійно, а звернутися до правоохоронців чи на лінію «102».

Також Володимир Козуб додав, що у ці дні передбачено перекриття деяких вулиць та обмеження руху на інших. «Прохання до водіїв заздалегідь ознайомитися зі змінами та планувати свої поїздки з їх урахуванням», — закликав він.