Про досвід самоврядування Дніпропетровщини дізнається вся країна

Незабаром Мінрегіон країни визначить кращий досвід місцевого самоврядування. Прийом заявок на участь у конкурсі триває до 30 вересня. З Дніпропетровщини надійшло вже три. Переможці поїдуть до однієї з країн ЄС, де вивчатимуть успішні місцеві практики.

Участь у конкурсі можуть взяти будь-які міста та райони, що бажають поділитися своїми досягненнями у співробітництві громад, енергозбереженні та енергоефективності, економіці та створенні робочих місць.

Для цього треба зайти на сайт Мінрегіону, заповнити анкету, роздрукувати, підписати представнику органу місцевого самоврядування, завірити печаткою і відправити електронною поштою на адресу: Best.Practice.Ukraine@coe.int. Додаткова інформація за тел.: 044 303 99 16, 044 590 47 76.

Конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування» проводиться не вперше. Минулоріч Дніпропетровщина стала його найактивнішим учасником. З 37 заявок-переможців 12 – з нашого регіону. У якості заохочення автори кращих проектів виїжджали до Болгарії, де обмінювались досвідом з колегами.

Залишити відповідь