Close up shot of astrological clock in Piazza San Marco, Venice

Прогноз від астролога: чого чекати країні у новому році?

 

 

Не 2016-й, а 5118 рік проживає наша планета згідно з Ведичним календарем, який, до речі, відповідає й відліку часу стародавніх Майя. Так кажуть астрологи, що притримуються цієї течії.  Стабільного економічного становища в новому році Україні вони не прогнозують, однак запевняють: найгірші часи вже позаду

Войовнича планета

У ведичній нумерології 2016 рік відповідає цифрі «9». Це означає, що українці протягом року житимуть під заступництвом планети Марс. Його енергія в найвищому прояві – це захист, справедлив­і­сть та боротьба. Однак водночас слід остерігатися найнижчих процесів – агресії, гніву та нападів. Цікаво, та Марс прямо в зеніті спостерігався й за часів здобуття незалежності. Однак аст­рологи заспокоюють – ситуація в країні буде в цілому позитивною. «У 2016 році українська армія буде зміцнюватися, продовження бойових дій не ­передбачається, скоріш за все, це буде укріплення позицій. До того ж, очікується допомога інших країн», – розповіла ведичний астролог Олена Заікіна.

Сприятливим, в цілому,  буде період до 2018 року, хоча й не досить стабільним. А от політикам, які мають у ­гороскопі сильний прояв Марсу, астрологи віщують гарні перспективи. Це стосується й новообраного дніпропетровського мера – пана Філатова. В 2016-му  він досягне значних успіхів. Що ж стосується  обласного центра, то в новому році місто все ж збереже ім’я.

Щасливі ­числа

Новорічне меню астрологи радять наповнити вегета­ріанськими стравами, бо м’ясні делікатеси загрожуватимуть агресією. А от одягнутися святкової ночі краще в червоне, але не пов­ністю: хай це будуть прикраси або оздоблення, бо саме цей колір імпонує Марсу-покровителю. Особливу вдачу та прогрес цифра «9» у 2016-му даруватиме тим, хто народився під числами  9, 18 та 27. Для них рік буде дійсно особливим.

Олена Заікіна додала, що рік, що настає, може нести нещасні випадки, тож з вогнем та гострими предметами треба бути вкрай обережними – феєрверки та будь-які вогники краще залишити осторонь.

Анастасія Парфенова

Залишити відповідь