Протягом 2018 року служба зайнятості Дніпропетровщини працевлаштувала понад 70 тисяч осіб

Про це, 14 лютого 2019 року, під час прес-конференції щодо підсумків роботи Дніпропетровської обласної служби зайнятості у 2018 році та пріоритетів 2019 року повідомила директор Дніпропетровського обласного центру зайнятості Вікторія Кузнецова.

14 лютого 2019 року у приміщенні Дніпропетровського обласного центру зайнятості відбулась прес-конференція директора Дніпропетровського обласного центру зайнятості Вікторії Кузнецової «Підсумки роботи Дніпропетровської обласної служби зайнятості за 2018 рік та визначення пріоритетних завдань у діяльності 2019 році».

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

Звертаючись до представників медіа, Вікторія Кузнецова зазначила: «У 2018 році відбулись позитивні зміни та пожвавлення на регіональному ринку праці: зросла кількість вакансій, поданих роботодавцями до служби зайнятості, збільшилась кількість працевлаштованих. Минулого року до нас звернулись понад 13 тисяч роботодавців, які запропонували близько 85 тисяч вакансій. Наразі ця цифра є однією із найбільших в Україні. Це дало нам змогу оперативно працевлаштувати майже 70 тисяч шукачів роботи, і при цьому, кожна третя особа працевлаштована до надання статусу безробітного».

Також директор Дніпропетровського ОЦЗ зауважила на якісно нових підходах у наданні соціальних послуг населенню та роботодавцям: здійснюється профілювання безробітних та соціальний супровід під час та після працевлаштування за підходом кейс-менеджменту – такі послуги отримали більше 53 тисяч безробітних; використовується нова форма підбору кадрів на засадах рекрутингу, що дозволяє забезпечити індивідуальний підхід до кожного замовлення  роботодавця – працевлаштована кожна друга особа, яка звернулась до відділів рекрутингу; активно використовуються електронні сервіси як для шукачів роботи, так і для роботодавців – завдяки цьому кожен має можливість отримати послуги в режимі он-лайн.

Щодо пріоритетів у роботі на 2019 рік, В.П. Кузнецова означила наступні:   впровадження інституту кар’єрного радника та консультанта роботодавця; співпраця з органами місцевого самоврядування, об’єднаними територіальними громадами, соціальними партнерами, громадськими організаціями; підвищення якості профорієнтаційної роботи; подальше впровадження електронних сервісів, розвиток елементів дуальної освіти в рамках реалізації українсько-німецького проекту «ЕХАМ-Дніпро» «Зовнішнє управління професійною освітою».

Зокрема, наголошувалось на новому профорієнтаційному проекті служби зайнятості  «Дніпропетровська молодь про громади», який стартуватиме в кінці лютого 2019 року, а його мета – сприяння професійній ідентифікації учнівської молоді об’єднаних територіальних громад до напрямків зайнятості свого регіону, висвітлення та обмін досвідом профорієнтаційної роботи в ОТГ та проведення конкурсу презентацій (відеороликів).

Завершуючи прес – конференцію, директор обласного центру зайнятості Вікторія Кузнецова наголосила: «2019 рік стане для Дніпропетровської обласної служби зайнятості періодом розвитку та подальшого вдосконалення форм роботи. Головне, обласна служба зайнятості і надалі залишатиметься провайдером якісних соціальних послуг кожному клієнту».

Довідково, у 2018 році започаткували власну справу за рахунок отримання одноразової виплати допомоги по безробіттю 105 осіб. Працевлаштовано 10,1 тис. безробітних, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню. Забезпечено робочими місцями 745 осіб з інвалідністю. У січні-грудні 2018 року 15,2 тис. осіб були залучені до участі у громадських роботах та інших роботах тимчасового характеру. Загальна кількість вакансій складає 84,2 тис. одиниць, з яких укомплектовано 62,3 тис. одиниць. 13,5 тис. роботодавців проінформували центри зайнятості області про наявність вакантних місць. На 11,4 тис. підприємствах вакансії укомплектовані службою зайнятості. Професійне навчання проходили 12,1 тис. безробітних. На 1 січня 2019 року кількість актуальних вакансій, заявлених роботодавцями до служби зайнятості склала  6,4 тис. одиниць, крім того, у базі даних служби зайнятості містилася інформація про 2,1 тис. пропозицій роботи, отриманих з інших джерел. На одне вільне робоче місце претендувало 4 безробітних.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!