Протягом шести місяців в Україні за хабарництво засудили понад 220 осіб — ГПУ

Протягом шести місяців поточного року в Україні за хабарництво засудили понад 220 осіб. Про це повідомляє 112.ua з посиланням на прес-службу ГПУ.

«Упродовж 6 місяців 2016 року стосовно 276 корупціонерів вироки (ухвали) суду набрали законної сили, за якими 227 осіб засуджено. Серед них – 38 державних службовців, 28 працівників органів внутрішніх справ (Національної поліції України), 9 – Державної фіскальної служби України, з них 5 митників», — йдеться у повідомленні.

До прикладу у ГПУ наводять справу завідувача Жовтоводського міського сектору Головного управління ДМС України у Дніпропетровській області, який одержував неправомірну вигоду за оформлення закордонних паспортів.

«Жовтоводським міськрайонним судом Дніпропетровської області 4 квітня 2016 року засуджено до позбавлення волі на 5 років з позбавлення права обіймати посади в державних органах строком 3 роки завідувача Жовтоводського міського сектору Головного управління ДМС України у Дніпропетровській області», — зазначається у повідомленні.

Як повідомлялося, загалом слідчими підрозділами правоохоронних органів упродовж І півріччя 2016 року до суду з обвинувальним актом направлено 893 кримінальних провадження про корупційні злочини, органами прокуратури – 464.

Добавить комментарий