Проведіть зимовий вечір з новим номером «Вістей Придніпров’я»

Сьогодні, 6 грудня, вийшов новий номер «Вістей Придніпров’я», де можна знайти багато цікавої та корисної інформації. Пропонуємо прочитати новини області, України та світу – вони не залишать Вас байдужими.

— У Божедарівській територіальній об’єднаній громаді незабаром відбудуться вибори. Олег Коваль — один з кандидатів на посаду  голови, який добре відомий божедарівцям не лише як депутат селищної ради двох скликань, а як працелюбна, щира, відповідальна людина, котра має неабиякий авторитет та повагу серед земляків. Напередодні виборів «Вісті» поспілкувалися з Олегом Анатолійовичем не лише про актуальні проблеми громади, а й про переваги децентралізації, про сприйняття реформ та про те, що означає бути патріотом

Сьогодення

У Новий рік — з бюджетами. Минулий тиждень виявився досить плідним для області та міста в цілому. Зокрема, 1 грудня на 16 сесії Дніпровської міської ради був прийнятий бюджет 2017 року. За документ проголосували 36 депутатів. Наступного дня, 2 грудня, депутати обласної ради прийняли бюджет регіону. До речі, першими в Україні! За цей документ проголосували 100 з 101 присутніх в залі народних обранців.

Життя-буття

— Також у цьому номері «Вісті Придніпров’я» розкажуть, як убезпечити авто від крадіжки, куди пропадають неповнолітні, а також як допомогти бездомним тваринам.

— Крім того ви дізнаєтеся, де в Україні жити найбільш комфортно і на якому місці у цьому рейтингу знаходиться Дніпро.

— Цікаво, що днями у Дніпрі відбулася презентація пам’ятної медалі, присвяченої українській традиції в сакральному мистецтві. Вона виготовлена зі срібла на Монетному дворі Національного банку України. Автори ідеї — видатний український медальєр Дмитро Піркл та директор Громадського Музею Хреста Віктор Векленко.

— У жовтоводському  Центрі дитячої творчості відбувся щорічний міський дитячо-юнацький фестиваль танцю «Зірка танцполу-2016».

Нагадуємо, що триває передплата на «Вісті Придніпров’я», яку ви можете здійснити у будь-якому почтовому відділенні області.
Передплатний індекс: 41804
*вівторок, четвер (з ТV-програмою)
1 міс.- 18, 72 грн.
3 міс. – 55,46 грн.
6 міс. – 109, 22 грн.
12 міс.- 217, 24 грн.
Або у відділі передплати газети «Вісті Придніпров’я» за телефоном (056) 778-21-44 або електронною поштоюt.ovchatova@gmail.com

Завітайте на наш сайт vesti.dp.ua – там ви знайдете ще більше ексклюзивної інформації.
Для того, аби завжди бути в курсі новини Дніпра, області та світу, приєднуйтесь до нас у соціальних мережах.

Instagram — https://www.instagram.com/visti.dpua/,

Facebook — https://www.facebook.com/vesti.pridneprovia,

ВК — https://new.vk.com/id372823491,

Twitter — https://mobile.twitter.com/vistidnipо,

та Одноклассники — http://m.ok.ru/profile/587640379944

Добавить комментарий