Prozorro отримала престижну міжнародну премію Open Government Awards 2016

Система українських закупівель, яку Дніпропетровщина почала впроваджувати однією з перших в країні, отримала світове визнання. Престижну міжнародну премію в сфері відкритого врядування Open Government Awards 2016 вручили в Парижі.

Prozorro визнано найкращою в світі ініціативою відкритого урядування. Український прорив оцінили міжнародною премією Open Government Awards 2016 у Парижі. Премія відзначає громадські ініціативи, які покращують життя громадян на державному рівні. Україна отримала особливе визнання за залучення до проекту молодих фахівців.

5 мільярдів гривень заощадила наша країна завдяки системі електронних закупівель Prozorro. З них понад 300 мільйонів гривень припадає на Дніпропетровщину. З початку року Дніпропетровська область успішно завершила 32 тисячі торгів на 3,7 мільярди гривень. Це один з найвищих показників в Україні.

«Дніпропетровська ОДА ще у серпні 2015 року однією з перших в Україні перейшла на держзакупівлі через Prozorro. За прикладом ОДА перейшли на онлайн закупівлі й інші міста регіону. Щоб все проходило прозоро та за правилами, організована система моніторингу електронних закупівель. Результат – понад 300 мільйонів гривень заощаджених коштів», — наголосив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

Найбільше державних коштів в регіоні заощадила Дніпропетровська ОДА – понад 85 мільйонів гривень. Департаменти облдержадміністрації успішно завершили 10,7 тисячі торгів на понад 700 мільйонів гривень.
Дніпропетровська ОДА посідає друге місце в країні за кількістю успішно завершених лотів, випередивши Міністерство інфраструктури.

Добавить комментарий