Рада проголосувала за перший законопроект, внесений Надією Савченко

Верховна Рада проголосувала за основу законопроект №3413 «Про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо удосконалення порядку зарахування судом строку попереднього ув’язнення у строк покарання)», внесений Надією Савченко. За нього проголосували 255 нардепів, повідомляє «Укрінформ».

«Метою і завданнями прийняття цього законопроекту є: відновлення прав і законних інтересів людей, засуджених до позбавлення волі, права яких були значно обмежені  під час утримання під вартою; сприяння зменшенню строків утримання в слідчих ізоляторах громадян, які знаходяться під слідством і судом; приведення у відповідність до міжнародних стандартів умов утримання під вартою; значне зменшення строків утримання осіб у слідчих ізоляторах; економія бюджетних коштів у зв’язку із скороченням кількості людей, яких утримують у слідчих ізоляторах», – йдеться у пояснюючий записці.

Нагадаємо, народний депутат Надія Савченко, яку утримують в Росії у СІЗО за сфальсифікованими звинуваченнями, свій перший законопроект внесла до Верховної Ради 5 листопада.

Залишити відповідь