Радіозв’язківці з Дніпропетровщини підкорюють Україну та світ

Перше місце в Україні, третє у Європі та світі — такі результати участі колективної радіостанції Будинку творчості дітей та юнацтва Покрова Дніпропетровської області у міжнародних змаганнях UBA cw dx Contest . Повідомляють у прес-службі міської ради.

До турніру, організованого Бельгією, приєдналися радіоспортсмени з більш як 300 країн світу. Тим вагомішим є здобутки вихованців Миколи Голуба, які на сьогодні складають серйозну конкуренцію найсильнішим командам світу.

Вищі сходинки посіли спортсмени Покрова і в Чемпіонаті України з радіозв’язку на коротких хвилях та швидкісної радіотелеграфії. Змагання проходили у Херсоні, за участі 70 радіозв’язківців з 11 областей України. За Покровом — друге комплексне місце серед п’яти видів змагань. Разом з Кубком України відбулися змагання Iaru 50mhz, де наша команда стала кращою серед українських команд та другою в Європі.

На усіх змаганнях оператором виступав кандидат у майстри спорту, стипендіат міського голови Микола Коробка, на останніх — разом з Романом Романенком.