Range Rover представив свій перший кабріолет

 

Компанія Land Rover презентувала перший в історії кабріолет в сімействі Range Rover. Новинка стала новою модифікацією кросовера Range Rover Evoque і отримала назву Convertible. Про це повідомляє Корреспондент.net.

Автомобіль обладнали матерчатим ​​дахом з Z-подібним механізмом, що забирається за другий ряд крісел. Підйом виконується за 21 секунду, а складання – за 18 секунд, весь процес повністю автоматизований.

Кабріолет отримав на вибір два чотирициліндрових наддувних двигуни сімейства Ingenium, які працюють на бензині і дизелі. Потужність першого мотора становить 240 к.с., а другого – 180 к.с.

У перелік нових опцій кросовера увійшла система захисту пасажирів при перекиданні. Вона нагадує дві алюмінієві балки (розташовані під кузовними елементами задньої частини автомобіля), які за 90 мілісекунд висуваються назовні при загрозі перевороту.

Крім того, Range Rover Evoque Convertible отримав нову мультимедійну систему із сенсорним екраном і опцію зміни режимів роботи керуючої електроніки. Повідомляється, що продажі Range Rover Evoque Convertible стартують вже навесні 2016 року у 170 ринках світу.

Фото від виробника

Добавить комментарий