Ресторани та кафе Дніпропетровщини безкоштовно годують переселенців

На Дніпропетровщині у 36 ресторанах та кафе переселенців безкоштовно годують гарячими обідами. А ще у громадах області видають продуктові набори. Це – допомога від міжнародного фонду World Central Kitchen. Більше про співпрацю розповіли під час брифінгу у Дніпропетровській обласній військовій адміністрації.

«Дніпропетровщина – прифронтовий регіон. Тисячі людей приїздять до області із зони бойових дій. Для обласної влади співпраця з міжнародними організаціями дуже важлива та цінна. Спільно з партнерами забезпечуємо наших співвітчизників найнеобхіднішим. Насамперед – гуманітарною допомогою та харчуванням», – сказала заступниця голови Дніпропетровської ОВА Ольга Горб.

Одна з міжнародних організацій, яка нині працює на Дніпропетровщині – World Central Kitchen. У ресторанах області вони безкоштовно годують переселенців. А ще – видають продуктові набори у різних містах та селах регіону.

«Щодня робимо десятки тисяч продуктових наборів у різних областях країни. Кожен пакунок – це 12-15 кг найнеобхідніших продуктів на тиждень для родини з 3-4 людей. Борошно, молоко, олія, яйця, макарони, овочі й фрукти – майже 20 інгредієнтів. Пакунки розвозимо громадами області. Працюємо й у шелтерах та волонтерських центрах», – розповів регіональний лідер Гуманітарного фонду World Central Kitchen Антон Садиков.