Рівень смертності в Україні — один з найвищих в світі

Згідно з інформацією Центрального розвідувального управління США у звіті World Factbook Україна знаходиться на 2-му місці (країн з 225 розглянутих) за рівнем смертності на 1000 чоловік населення. Перша у рейтингу — Лесото (держава в Південній Африці) з показником 14,89 випадків смерті на 1000 наявного населення, третє місце посіла Болгарія (14,44 випадків смерті на 1000 наявного населення).

Варто зазначити, що за даними World Factbook-2015 року, Україна займає 182-е місце з 224 за рівнем народжуваності (10,72 народжених на 1000 населення).

Деякий відсоток з цих випадків смертності, які складають невтішну статистику, можна уникнути за допомогою змін у державній політиці, вважає Олена Нізалова, науковий співробітник Центру дослідження медичних послуг в університеті Кент, Великобританія, яка проаналізувала ситуацію у нашій державі. Потрібен перегляд державної політики в області тютюнопаління та контролю дорожнього руху, оскільки рак, пов’язаний з курінням, і дорожньо-транспортний травматизм є частими причинами смертності, якій можна запобігти за допомогою політичних заходів.

Добавить комментарий