Роботи українських художників представлять на лондонському аукціоні

Картини восьми відомих українських художників виставлять на аукціоні Phillips в Лондоні 9 грудня. Про це пише Укрінформ з посиланням на Сultprostir.

“На торги виставлять картину Віктора Сидоренка із циклу Ultra-C, вартість якої оцінюють у суму від 10 до 15 тисяч фунтів, роботу Олександра Животкова під назвою “Вітер”, що оцінена в 6-8 тисяч фунтів та роботу Electronic Notos Степана Рябченка. Її експерти оцінюють в 2-3 тисячі фунтів”, – йдеться у повідомленні.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

Також на аукціоні Phillips продаватимуть скульптуру Олексія Золотарьова “Роза вітрів”, роботу Романа Мініна “Комплекс самодостатності”. Серед живопису українських художників на торгах в Лондоні представлять картину Яни Бистрової “Іконоскоп”, роботу Ганни Криволап “Стрічки IV” та картину “У гонитві за Білим Кроликом”, створену Ігорем Коноваловим.

Нагадаємо, що 2014 року на торгах сучасного мистецтва Phillips були продані 16 робіт 14 українських художників. Серед них картина Анатолія Криволапа, яка пішла з молотка за більше ніж 100 000 доларів.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!

Залишити відповідь