Розпочато осінній призов до лав Збройних сил України

Шевченківський районний військовий комісаріат нагадує призовникам про те, що розпочато призов до лав Збройних сил України.

Відповідно до Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», Указу Президента України від 29 березня 2016 року № 122/2016 «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2016 році» з 1 жовтня по 30 листопада 2016 року проводиться призов громадян на строкову військову службу.

Всі громадяни України чоловічої статі віком від 20 до 27 років, які не пройшли військову службу та не звільнені від призова по рішенню районних призовних комісій, незалежно отримали вони повістку чи ні повинні:
— прибути в районний військовий комісаріат;
— стати на облік протягом 7 днів;
— повідомити про зміни облікових даних.

Звертаємо Вашу увагу, що в разі неявки без поважних причин передбачена адміністративна відповідальність згідно ст.210 Кодексу України щодо адміністративних правопорушень. Крім того, ухилення від призова  на строкову службу відповідно до ст. 335 Кримінального кодексу України карається обмеженням волі на строк до трьох років.

НАГАДУЄМО:

  1. Рішенням президента України військовослужбовці строкової служби до зони бойових дій не направляються.
  2. Всі призовники отримають матеріальну допомогу в розмірі двох мінімальних зарплат, щомісячний розмір мінімальної зарплатні становить 1723 гривні.
  3. Згідно ч.2 ст. 21 Закону «Про військовий обов’язок і військову службу», громадяни України, призвані чи прийняті на військову службу, звільняються від роботи на час, необхідний для виконання обов`язків зі збереженням за ними місця роботи, займаної посади і середньої зарплатні.
  4. Військовий комісаріат надає допомогу щодо вступу у вищі військові навчальні заклади, працевлаштування на військову службу за контрактом.

 

Добавить комментарий