Розроблену на Дніпропетровщині екологічну онлайн-послугу запровадила вся Україна

Без паперової тяганини, ходіння по кабінетах та корупції. Це не повний список переваг онлайн декларації про відходи. Дніпропетровщина першою в Україні перевела екологічну послугу в електронний режим. Та навчила, як це зробити, інші регіони. З червня адмінпослуга запрацювала у всій Україні. Інноваційний прорив вже спростив роботу тисячам підприємців, повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

«Електронні сервіси – це швидко, ефективно та прозоро. Дніпропетровщина впроваджує їх в різноманітні сфери життя: від держзакупівель до адмінпослуг, — зазначив очільник області Валентин Резніченко. — Ми першими в країні перевели екологічну послугу в режим онлайн. Своїм досвідом поділилися з іншими регіонами: показали, як працює система, дали доступ до тестової версії сайту та навчили ним користуватися. Ця послуга – справжній інноваційний прорив. Вона значно спростила роботу 23 тисячам підприємців на Дніпропетровщині, та 220 тисячам — по всій Україні».

Завдяки електронній декларації про відходи не потрібно витрачати час на поїздки до ЦНАПу. Подати документи можна за 15 хвилин, отримати позитивну відповідь – протягом години. Припуститися помилки практично неможливо, на відміну від паперової версії декларації.

Щоб подати документ, підприємцю потрібно зайти на сайт e-eco.gov.ua, заповнити декларацію й завірити її своїм електронним цифровим підписом. Далі слід обрати зручний спосіб отримання вже затвердженого документу: електронною поштою чи у Центрі надання адмінпослуг.

«Ми продовжуємо працювати над впровадженням екологічних електронних послуг. Плануємо перевести в електронний формат дозволи на відходи, на спецводокористування та на викиди забруднюючих речовин», — повідомив директор департаменту екології та природних ресурсів ОДА Руслан Стрілець.

Дніпропетровська ОДА запровадила екологічну адмінпослугу спільно з Міністерством екології України, Державним агентством з питань інформатизації України та Німецьким товариством міжнародного співробітництва GIZ.

Добавить комментарий