Рятувальники Дніпропетровщини цієї зими витягли з-під криги 2 людей

Цієї зими рятувальники Дніпропетровщини вже виїжджали на порятунок людей, що провалилися під лід. Все – через необережність мешканців регіону. Врятувати вдалося всіх. В управлінні цивільного захисту Дніпропетровської ОДА застерігають – крига ще надто тонка, будьте обережні.

«Після перших зимових морозів на річках регіону з’являється лід. Однак надто тонкий, щоб на нього виходити. Одну людину може витримати крига від 7 сантиметрів, групу людей – від 15 сантиметрів. Це потрібно пам’ятати та бути обережним. Якщо біда такі сталася, дотримуйтеся правил безпеки та телефонуйте 101», – зазначають в управлінні цивільного захисту Дніпропетровської облдержадміністрації.

Перше правило за будь-якої надзвичайної ситуації – не панікувати. Якщо потрапили під лід, не робіть різких рухів, а широко розкиньте руки і спробуйте ухопитися за край льоду.

Далі обережно ляжте грудьми на кромку льоду. Відкотіться від ополонки та повзіть до берега.

Якщо стали свідком нещасного випадку, одразу телефонуйте рятувальникам – 101. Доки рятувальники їдуть, спробуйте допомогти постраждалому.

Підповзіть обережно до ополонки. За 3-4 метри до потерпілого протягніть йому палку чи мотузку. Обережно витягніть людину на лід і повзком вибирайтеся з річки.

На березі відведіть потерпілого в тепле приміщення та переодягніть в сухе. Не забудьте викликати «швидку» – 103.

Цієї зими під лід на Дніпропетровщині вже потрапили 2 людей. Їх вдалося врятувати.

Залишити відповідь