Рятувальники Дніпропетровщини закликають бути обережними з вогнем

З початку весняного пожежонебезпечного періоду на Дніпропетровщині зафіксовано зростання пожеж в екосистемах області. Так, з 1 квітня поточного року рятувальники 335 разів виїжджали на ліквідацію пожеж в екосистемах, площа яких склала 277,5 га. Лише за останній тиждень виникло 95 пожеж на загальній площі 82,4 га. Для ліквідації цих надзвичайних подій залучалось 1387 чоловік особового складу та 341 одиниця техніки.

Наразі, показник кількості пожеж в екосистемах Дніпропетровського регіону є одним з найбільших в Україні. Із встановленням спекотної погоди ризик виникнення таких пожеж лише збільшуватиметься. Населенню області, аби не перетворити її на попелище, необхідно бути уважними  з вогнем на природі та не провокувати своїми діями пожежі, особливо не підпалювати суху рослинність навмисно.

Дніпропетровським регіональним центром з гідрометеорології на період з 11 по 15 квітня 2016 року оголошено штормове попередження: на території Дніпропетровської області очікується висока (4 класу) пожежна небезпека.

За матеріалами прес-служби ДСНС у Дніпропетровській області.

Добавить комментарий