На Дніпропетровщині рятувальники показали свої професійні здібності (Фото)

У Дніпрі на базі пожежної частини №3 визначали найкращого пожежного-рятувальника області. Змагання проводили за міжнародним форматом «firefighter combat challenger». Учасники мали проявити витривалість, силу, швидкість. Повідомляють у Дніпропетровській облдержадміністрації.

Фахівці Служби порятунку «101» з’ясовували, хто вправніший на новій навчально-тренувальній вежі. Участь взяли збірні команди підрозділів Дніпровської, Криворізької, Кам’янської, Західно-Донбаської та Нікопольської оперативних зон. До кожної команди увійшло 5 спортсменів – 3 чоловіка та 2 жінки.

«З кожним роком наша служба з надзвичайних ситуацій стає потужнішою та професійнішою, – відмітив начальник Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області Андрій Кульбач. – Сьогодні на честь професійного свята проводимо обласні змагання серед пожежних-рятувальників. Троє учасників встановили рекорди та виконали нормативи майстра спорту».

Змагання включали три види вправ: індивідуальний забіг, тандем та командна естафета. Під мелодійні звуки акордеону учасники піднімалися на вишку, висотою з чотириповерховий будинок. Не з пустими руками, а зі спеціальною 19-кілограмовою каткою та у спорядженні, вагою 20 кг. А ще «допомагали» 70-кілограмовому манекену.

«Часто в роботі трапляються виклики, які потребують неабиякої фізичної підготовки. Тож без спорту – нікуди. Я постійно тренуюся. Сьогодні виборов перемогу на обласних змаганнях. Суперник попався гідний. Він також займається пожежно-прикладним спортом. Підготовлений хлопець. Так сталося, що я показав рекордний результат. Подолав дистанцію за 1.38 хв», – розповів переможець в індивідуальних заліках, рятувальник 12-ї державної пожежної частини Кривого Рогу Пилип Поддуєв.

Старший лейтенант служби цивільного захисту Тетяна Олійник у лавах ДСНС служить нещодавно. Каже, професію обирала за покликом серця.

«Я фахівець з інспекції. Моя задача – запобігати надзвичайним ситуаціям. Також сьогодні вирішила випробувати свої сили на змаганнях. Тренувалася сумлінно аби показати високий результат. Хоча дистанція складна, особливо для дівчат», – зізналася Тетяна Олійник. Оцінювала учасників суддівська колегія.