СДПІ з обслуговування великих платників у Дніпропетровську інформує

Співробітниками оперативного управління СДПІ у м.Дніпропетровську МГУ ДФС викрито злочинну групу осіб, які на протязі 2014-2015 років здійснювали реєстрацію підприємств, задіяних в конвертації грошових коштів, з метою проведення безтоварних операцій для подальшої мінімізації податкових зобов’язань підприємствам реального сектору економіки.

Відомості про скоєння злочину, передбаченого за ч.2 ст.205, ч.2 ст.28 КК України (фіктивне підприємництво, вчинення злочину групою осіб, групою осіб за попередньою змовою, організованою групою або злочинною організацією) внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Оперативним управлінням СДПІ у м.Дніпропетровську МГУ ДФС  викрито ухилення від оподаткування на 26,5 млн. грн.

Про це на брифінгу повідомив перший заступник начальника-начальник оперативного управління Роман Затучний. Він поінформував, що співробітниками оперативного управління викрито підприємців, які ухилилися від сплати податків понад 26,5 млн.грн. Встановлено, що посадові особи підприємства, яке займається виробництвом коксу та коксопродуктів, замовляло послуги з ремонту техніки у ряду компаній. При цьому реальність проведення таких операцій не була підтверджена будь-якими документами.

Крім того, підприємство не вказало суму податкового забов’язання  звітного періоду в податковій декларації  з податку на прибуток. Такі дії дозволили посадовцям компанії ухилитись від сплати податків на суму понад 26,5 млн.грн.

Відомості про скоєння злочину, передбаченого с.3 ст.212 КК України (ухилення від сплати податків, зборів) внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Винесено обвинувальний вирок ділкам, що незаконно виготовляли нафтопродукти

В рамках виявленого оперативним управлінням СДПІ у м.Дніпропетровську МГУ ДФС у вересні 2015 року  підпільного виробництва нафтопродуктів на території м. Дніпропетровська. та у ході розслідування кримінального провадження  за ч.2 ст.204 КК України, 26.02.2016 відбулось слухання у справі, за результатами якого судом винесено обвинувальний вирок з конфіскацією вилучених речових доказів, а саме пального у кількості 2 тони та відповідного обладнання у сумі 559 тис.грн.

Про податкову накладну

У зв’язку з набранням чинності наказу Міністерства фінансів України від 31.12.2015 № 1307 „Про затвердження форми податкової накладної та Порядку заповнення податкової накладної”, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України від 26.01.2016 за № 137/28267, СДПІ з обслуговування великих платників у м. Дніпропетровську МГУ ДФС повідомляє.

Відповідно до пункту 3 наказу № 1307 всі податкові накладні підлягають реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних  за формою, чинною на день такої реєстрації.

Згідно з нормами наказу № 1307 нова форма податкової накладної почне застосовуватись з 01.04.2016.

Таким чином, з 01.04.2016 податкові накладні та/або розрахунки коригування підлягають реєстрації в ЄРПН за новою формою (затвердженою наказом № 1307) не залежно від дати їх складання: до 01.04.2016 чи після 01.04.2016 (за умови дотримання інших вимог щодо реєстрації в ЄРПН).

Нові формати податкової накладної (J/F1201008) та розрахунку коригування (J/F1201208) розміщено на веб-порталі ДФС за адресою: http://sfs.gov.ua/elektronna-zvitnist/platnikam-podatkiv-pro/informatsiyno-analitichne-za/reestr-elektronnih-form-po/.

Добавить комментарий