Шестеро дітей бійців АТО відправилися до Данії

На відпочинок поїхали хлопці та дівчата 9-13 років. Там на них чекає насичена програма: екскурсії, зоо- та аквапарки, пікніки на пляжі, прогулянки на каное та велосипедах, боулінг, йога. Безкоштовні закордонні канікули триватимуть два тижні. До Данії юних мандрівників проводжали цілими родинами.

поездка в Данию

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

«Вже другий рік Дніпропетровщина відправляє дітей переселенців та атошників у закордонні канікули. У Хорватії, Німеччині та Литві побували майже три сотні хлопців та дівчат. Цього разу відправляємо в подорож дітей бійців, які через важкі поранення отримали інвалідність. Сьогодні до Данії попрямували шестеро юних мандрівників, за два тижні ще десятеро поїдуть до Литви», – розповів голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

Проводити дітей на Дніпровський залізничний вокзал прийшли цілими сім’ями. Хлопці та дівчата розповіли: в таку тривалу поїздку без батьків відправляються вперше.

поездка в Данию

«Нехай дорослішає. Не весь же час коло маминої спідниці бути», – зазначив мужній атошник Володимир Миронець, батько 9-річної Саші. Та трохи згодом зізнався: «Звичайно, хвилююся. Будемо зв’язуватися по інтернету. Знаю, що все буде добре».

На відміну від дорослих, дітям хвилюватися ніколи. Ще на вокзалі вони встигли познайомитися один з одним та з захопленням обговорювали плани на подорож.

«Очікую нових знайомств, хочу побачити багато цікавих місць. Чекаю незабутніх вражень», – поділився Роман Кисильов.

«Я буду веселитися, інакше навіщо їхати до іншої країни?», – додав Тимур Семенов.

«Будемо ходити на екскурсії та до моря», – підхопила Саша Миронець.

поездка в Данию

Цікаві екскурсії, розважальні парки, пікніки, прогулянки на велосипедах та каное, боулінг та йога – все це чекає на дітей в Данії. Вони побувають у Копенгагені, Ольборзі та Ікасті. Хлопці та дівчата житимуть в датських сім’ях та таборах відпочинку.

Така подорож стала можливою завдяки співпраці Дніпропетровської облдержадміністрації та волонтерів, зокрема, з Українською молодіжною організацією в Данії “Ластівка”.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!

Залишити відповідь