Ще 16 родин бійців АТО отримали власне житло, – Валентин Резніченко

Ще 16 родин бійців АТО отримали ключі від квартир. Помешкання придбали у Кривому Розі, Дніпродзержинську, Новомосковську, Васильківському, Софіївському та Новомосковському  районах.  Загалом на Дніпропетровщині цьогоріч 87 сімей стали власниками житла, ще 21 квартиру вручать до новорічних свят. Зупинятися на цьому не плануємо – новосілля герої, їх дружини та діти відзначатимуть і в 2016-му. Про це повідомив голова облдержадміністрації Валентин Резніченко.

«Бійці АТО, які віддали здоров’я за мир в Україні, та родини загиблих не мають поневірятися по орендованим квартирам або тулитися в замалих кімнатах гуртожитків. Ми робимо максимум, щоб вони якнайшвидше переїхали до  власних затишних та теплих домівок. Стрімкими темпами купуємо квартири для хлопців та їх сімей – щотижня вручаємо ключі. У 2015-му власниками нових осель стануть понад сто родин», – зазначив Валентин Резніченко.
Цьогоріч облдержадміністрація державним коштом придбала 55 квартир для родин учасників АТО. Житло отримали сім’ї, які втратили близьку людину під час бойових дій на Донбасі, та бійці з І та ІІ групами інвалідності. Помешкання знаходяться в різних куточках області – там, де побажали самі новосели. До кінця року придбають ще 21 квартиру.

Коштом місцевих бюджетів цьогоріч придбали 12 помешкань. На 20 квартир виділила кошти Федерація футболу України – відремонтувати їх новоселам допомагає облдержадміністрація.
Наступного року в бюджеті області планують передбачити 20 млн. грн. на добудову будинку по вул. Гетьманській. Понад півсотні квартир передадуть пільговикам, в числі яких й військові.  

Залишити відповідь