Ще 6 громад Дніпропетровщини отримали ключі від нових шкільних автобусів

Громадам області передали останню цього року партію шкільних автобусів, придбаних державним та місцевим коштом. Освітянам вручили ключі від шести нових машин.

Про це повідомили у Дніпропетровській обласній військовій адміністрації.

«Продовжуємо працювати на перемогу. Протягом мiсяця 46 новеньких автобусів отримали громади у різних куточках областi. Транспорт вітчизняного виробництва. Приїхав до Дніпропетровщини прямо з заводу на Чернігівщині», – зазначив голова Дніпропетровської ОВА Валентин Резніченко.

Транспорт – українського виробництва. Укомплектований аптечками, вогнегасниками, пасками безпеки, вбудованим гучномовцем для оголошення зупинок. Під сидіннями є спеціальні ніші для рюкзаків.

«Автобуси для наших учнів вдалося придбати за кошти громад та субвенції з держбюджету. В останній на цей рік партії – шість машин», – додав радник голови Дніпропетровської обласної військової адміністрації Олег Кужман.

Ключі від новеньких «Еталонів» вручили Гречаноподівській, Зайцівській, Магдалинівській, Піщанській, Покровській та Українській громадам.

«Приємний і дуже доречний подарунок. Автобус спеціально оснащений для перевезення дітей», – розповіла директорка одного з ліцеїв Магдалинівської громади Тетяна.

Вона додала, що автобус поїде по маршруту, щойно школярі повернуться до навчання офлайн.

«Перемога вже ось-ось. Тих, хто мешкає далеко, підвозитимемо на новому автобусі. Спасибі усім, хто подбав про цей транспорт», – сказала керівниця відділу освіти Піщанської громади Наталія Падашуля.

Загалом придбані автобуси отримали 46 громад в усіх районах області.