Ще одна громада Дніпропетровщини відтепер має мобільний ЦНАП

Для мешканців Солонянської громади Дніпровського району державні послуги стали ще доступнішими. Ті, хто не може дістатися ЦНАП, отримуватимуть сервіси просто вдома. Все завдяки мобільній валізці адміністратора. У ній – ноут, сканер, принтер та Інтернет-пристрій. Про це розповіли у Дніпропетровській ОВА.

«Загалом в області 26 мобільних робочих місць адміністраторів. Вони є у кожному районі. Тепер – і у Солонянській громаді. «Валізка з адмінпослугами» там з’явилася завдяки програмі EGAP та Фонду Східна Європа», – зазначив заступник голови Дніпропетровської ОВА Іван Начовний.

Отримати послуги за допомогою мобільної валізки можуть люди з І групою інвалідності, віком за 80-т. Ті, хто не здатен самостійно пересуватися через стан здоров’я. А ще мешканці віддалених сіл, яким складно дістатися ЦНАП.

«Валізка дуже зручна. Там усе добре продумано. Тепер адмінпослуги стануть доступнішими для мешканців із інвалідністю, старшого віку. А ще – віддалених сіл: Сурсько-Михайлівки, Богданівки, Гайдамацького, Маяка, Новотернуватівки, Малинівки», – сказав начальник відділу Солонянського ЦНАП Валерій Тертишний.

Завдяки мобільному ЦНАП просто вдома можна зареєструвати місце проживання, оформити субсидії, пільги, отримати нормативно-грошову оцінку земельної ділянки.

Аби замовити адмінпослугу за допомогою мобільної валізки, необхідно звернутися до ЦНАП. Телефони: 056 693 05 50, 056 669 67 16. Можна написати на електронну адресу cnapsolone@gmail.com.

Нині на Дніпропетровщині працюють160 точок доступу до адмінпослуг.