Що взяти в пологовий будинок та як обрати підгузки: рекомендації для молодих батьків

Коли приходить час збирати сумку з речами в пологовий будинок, важливо не забути покласти в неї підгузки. Вони полегшать догляд за немовлям, забезпечать йому чистоту та сухість. Якщо ви ще не визначились з розміром та моделлю, ми розповіли, як правильно це зробити.

Які підгузки краще вибрати?

 • Через дуже великий вибір, недосвідченим батькам важко обрати перший підгузок для дитини, яка ще не народилась. Ось на які критерії потрібно звернути увагу перед покупкою:
 • Марка. Якісний підгузок – це десятиліття досліджень і розробок, безліч патентів, унікальні матеріали та технології виробництва. Саме тому важливо обирати виробників з хорошою репутацією, наприклад, Huggies.
 • Тип. Існує декілька видів підгузків, звичайні, для плавання, трусики тощо. Останні дві категорії не підходять для новонароджених немовлят – вони знадобляться, коли малюк підросте. Також не варто зараз витрачати час та гроші на спеціальні памперси для хлопчиків або дівчаток. У цьому віці все підгузки – унісекс.
 • Розмір. В середньому немовлята, які щойно народились, важать 3,5 кг. При купівлі перших підгузків варто брати модель для дітей з масою тіла до 5 кілограмів. Але якщо ви знаєте, що у вас буде великий малюк, можете придивитись до трохи більшого розміру. Huggies пропонує лінійку Elite Soft 0 + – для звичайних немовлят, та Elite Soft 1 – для трохи більших малюків.
 • Індикатор вологи. Згодом ви навчитеся розуміти, коли прийшов час змінити підгузок. Але в перші дні краще мати «помічників», які будуть про це нагадувати. Мати подібні індикатори зручно: якщо змінився колір, пора перевдягатися.

Скільки речей взяти в пологовий будинок?

Виробники пропонують кілька варіантів пакування для кожної моделі. Наприклад, по 25 і по 50 штук. У перші тижні життя малюкам потрібно 7-8 підгузків на добу, потім менше. Для пологового будинку вистачить маленької упаковки, а вдома краще використовувати більші пакування. Також не забудьте взяти вологі серветки для дітей – вони допоможуть уникнути подразнення. Купити продукцію Huggies можна в інтернет-магазині MAKEUP за цим посиланням https://makeup.com.ua/brand/1495419/ .

Пам’ятайте, що малюки швидко ростуть, тому через кілька тижнів потрібно переходити на більший розмір більше. Тому не варто купувати одразу великі запаси підгузків.

Як зрозуміти, що з першим памперсом все в порядку?

Вибрати підгузки для новонародженого – лише половина справи. Їх треба протестувати в «бойових умовах». Зверніть увагу на такі моменти:

 • вони повинні швидко вбирати дитячий кал і сечу та утримувати всю рідини усередині;
 • на тілі малюка не повинно залишатися червоних слідів від поясу;
 • у дитини не повинно бути попрілостей.

Ці симптоми можуть з’явитись, якщо ви обрали продукцію сумнівного виробника. Але іноді це стається, навіть коли ви обрали бренд з хорошою репутацією. Ось декілька причин, чому так відбувається:

 • Ви обрали занадто великий памперс, тому він може відтікати. У цьому випадку варто спробувати менший розмір.
 • Червоні сліди на шкірі залишаються, якщо підгузок занадто малий – перейдіть на більшу модель.
 • Якщо є попрілості, переконайтесь, що малюка швидко перевдягають після того, як він випорожнився. Виключення може бути лише вночі, коли дитина спить. Також причиною висипів на шкірі можуть бути присипки та олії для догляду. Перед тим, як змінювати марку підгузків, спробуйте спочатку відмовитися від цих засобів.