Шість сімей бійців АТО отримали власне житло

 

Ще шість сімей бійців АТО справлятимуть новосілля на Дніпропетровщині. Житло вони отримали у Дніпропетровську, Кривому Розі, Новомосковську, Дніпропетровському, Криничанському  та Солонянському районах.  Загалом цьогоріч власниками квартир стали близько 70 таких родин. Про це повідомили в департаменті соціального захисту населення Дніпропетровської ОДА.

Квартири для учасників АТО закуповуються державним коштом. Цьогоріч Дніпропетровщині виділили 42 млн. грн.

«Цього року ми плануємо придбати ще 41 квартиру, — сказала заступник директора департаменту Валентина Сливна. – У черзі на отримання власного житла на початку року в нашій області стояло 76 сімей. Це родини, які втратили близьку людину під час бойових дій на Донбасі та бійці з І та ІІ групами інвалідності. Всі вони вже до зимових свят справлять новосілля».

Вона додала, що для кожної родини житло підбирала місцева влада.«Коли обирали, що саме купувати, орієнтувалися, в першу чергу, на побажання самих родин. Дізнавалися, де б вони хотіли оселитися, віддають перевагу приватному будинку або квартирі. Старалися, щоб нове помешкання для сімей було дійсно затишним», — сказала Валентина Сливна.

Загалом цьогоріч квартири отримали 67 сімей учасників АТО. Державним коштом закупили 35 квартир, 12 – придбали за гроші з місцевих бюджетів. Ключі ще від 20 квартир нещодавно вручив Президент України.

Добавить комментарий