Шкільні випускні іспити більше не проходитимуть у школах

Державну підсумкову атестацію випускники шкіл складатимуть на пунктах тестування у формі ЗНО, повідомив DT.UA директор Українського центру оцінювання якості освіти Вадим Карандій.

«Зважаючи на ті результати, які отримані по запровадженню ДПА у 2015, 2016 роках, цього року прийнято рішення поширити таку практику на всі предмети, з яких випускники складають державну підсумкову атестацію. Це буде дійсно «державна» атестація», — зазначив Карандій.

Як відомо, раніше державну підсумкову атестацію у формі ЗНО складали лише з двох предметів — української мови та математики або історії (за вибором). Тепер у формі ЗНО пройдуть іспити з усіх предметів, з яких передбачена державна підсумкова атестація у 11 класі. Їх три: українська мова та література, математика або історія (за вибором) та ще один предмет за вибором випускника. Обов’язкового тестування з іноземної мови не буде.

Крім того, у 2017 році незалежне тестування почнеться значно пізніше — 23 травня, а не на початку місяця чи у квітні, як це було у 2016 і 2015 роках. Як і раніше, ЗНО можна буде скласти з 12 предметів, перелік яких є на сайті УЦОЯО.

Програми, за якими проводиться зовнішнє незалежне оцінювання, також не будуть змінені, вони залишаться тими ж, що і у 2016 році.

Добавить комментарий