Школам Дніпропетровської області дали право вибору

Раніше свято останнього дзвоника та випускний вечір проходили одночасно в усіх школах Дніпропетровщини. Тепер дати проведення урочистостей кожен заклад визначає самостійно. Єдина вимога – вони мають відбутися до 1 липня. Про це повідомили в департаменті освіти та науки ДніпроОДА.

«Освітня реформа диктує нові підходи. Раніше останній дзвоник та випускні проводилися одночасно в усіх школах області. Тепер – у різні дні, на розсуд самих закладів освіти. Головне – навчальний рік має завершитися до 1 липня», – розповіла начальник управління департаменту освіти та науки ДніпроОДА Валентина Середня.

«Фінішна пряма» навчального року – це не лише свята, але й іспити, точніше – державна підсумкова атестація. Для випускників 11-х класів вона проходитиме у формі ЗНО – з української мови, математики або історії та ще одного предмету, який обере сам учень.

На початку червня пройде державна підсумкова атестація у 9-х класах – з української мови, математики або історії України та предмету, що визначить навчальний заклад.

Після завершення екзаменів випускникам 9-х та 11-х класів урочисто вручать документи державного зразка – атестати та свідоцтва про базову освіту.