Школи готуються до навчального року, ЦНАП надають адмінпослуги: про ситуацію в Новомосковському районі

У Новомосковському районі ситуація стабільна та контрольована. Працюють медзаклади, підприємства, комунальні служби. У школах готуються до нового навчального року – приводять до ладу укриття.

Відкриті центри адмінпослуг. Про це стало відомо на брифінгу у Дніпропетровській обласній військовій адміністрації.

«В районі працюють магазини, аптеки, банки, АЗС. Продукти та ліки є. Пальне підвозять, проте воно є не завжди. На полях потрохи  збирають ріпак. Усі разом працюємо на нашу перемогу», – розповів заступник голови Новомосковської РВА Валерій Петренко.

Новомосковський район приймає мешканців сусідніх областей, у яких ведуться активні бойові дії. Загалом зареєструвалися майже 15 тис переселенців, серед них понад 3,8 тис дітей.

«Внутрішньо переміщеним особам надають допомогу благодійники, різні організації, прості мешканці. Вдячні їм за підтримку людей, які опинилися у скруті», – сказав Валерій Петренко.

Понад 9,5 тис переселенців звернулися за послугами до ЦНАП. Там вони пройшли реєстрацію та оформили заяви на отримання допомоги.

«Переселенцям допомагають в усіх 13-ти ЦНАП. Сервіси отримують і місцеві. У кожному офісі надають понад 150 адмінпослуг», – додав заступник голови Новомосковської РВА.

Загалом у Новомосковському районі 15 «точок доступу». Із початку війни там надали понад 14,5 тис адмінпослуг.