Школярі Дніпра презентували власні мобільні додатки

У п’ятницю, 9 грудня, школярі Дніпра презентували мобільні додатки для Android, які вони власноруч створили в літній IT-школі «Дніпро». Юні програмісти пройшли інтенсивні двотижневі курси навесні, після чого влітку поїхали на три тижні до Карпат, у літню IT-школу «Дніпро», яку організував методичний центр управління освіти Дніпровської міської ради.

«В основу цього пілотного проекту ліг підтриманий Міністерством освіти і науки України шкільний курс «Школяр-програміст» та дніпропетровський міський проект «Іt-навчання вчителів інформатики та обдарованих учнів». У літній школі в Карпатах, крім теоретичних занять з Java-програмування та практики зі створення проектів на Android, діти активно відпочивали, ходили в походи, займалися спортом. Один зі слухачів цих курсів вже склав іспити та отримав сертифікат міжнародного зразка з Java», – зазначив керівник центру інформаційних технологій методичного центру управління освіти департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради Микола Кузічев.

Сергій Іщеряков, автор курсу «Школяр-програміст», який опановували діти в літній IT-школі, впевнений – програмувати можна й потрібно навчатися ще в школі: «Коли випускник школи отримує сертифікат програміста, це підтверджує, що діти ще в шкільному віці можуть професійно програмувати. Наразі в Дніпрі навчання за курсом «Школяр-програміст» проводиться у понад 20 класах», – розповів він.

Учень 11 класу школи № 124 Віталій Антонов разом з друзями створив мобільний додаток, який допоможе учням початкових класів в ігровій формі навчитися читати та рахувати: «У додатку Pump your brain, який ми розробили, є добірка візуальних уроків з різних тем. Наразі тут є 5 функціональних розділів: тренування пам’яті, читання, зору, реакції та лічби про себе. У кожному розділі – 5-10 уроків. Результати можна подивитися в персональному кабінеті. Цей додаток буде корисним для малечі, яка навчається у початкових класах, бо їм буде цікавіше опановувати науку не за підручниками, а через мобільний додаток», – розповідає Віталій.

Добавить комментарий