Школярів із сімей-переселенців і учасників АТО на Дніпропетровщині безкоштовно будуть готувати до ЗНО

На Дніпропетровщині стартує проект для учнів з сімей-переселенців і демобілізованих бійців АТО. Виші регіону безкоштовно готуватимуть таких абітурієнтів до зовнішнього незалежного оцінювання. Це стало можливим завдяки співпраці облдержадміністрації та Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Зараз йде набір учнів та волонтерів-педагогів, які бажають взяти участь у проекті, повідомив очільник регіону Валентин Резніченко.

Українська мова, математика, історія України та англійська — найпопулярніші дисципліни зовнішнього тестування. Саме з цих предметів буде проходити підготовка абітурієнтів-демобілізованих бійців АТО або дітей переселенців.
«Дніпропетровщина стала другою домівкою для переселенців з Донецької та Луганської областей. Ми хочемо, щоб ці діти навчалися в наших вишах і відчували себе комфортно в регіоні. Цей проект допоможе їм підготуватися до вступу і стати студентами Дніпропетровщини. Таку ж підтримку ми надаємо й захисникам регіону. Щоб повернувшись із зони АТО, вони знайшли себе в мирному житті. 8 груп по 30 учнів кожна в Дніпропетровську, Дніпродзержинську, Кривому Розі та Павлограді. Проводити заняття будуть двічі на тиждень», — зазначив Валентин Резніченко.
Всі слухачі курсів будуть забезпечені необхідними матеріалами: канцелярськими товарами та підручниками. Кожній групі буде виділений ноутбук для роботи вчителів.
Курси з підготовки до тестування будуть проходити в таких навчальних закладах:
1. Дніпродзержинський державний технічний університет (м. Дніпродзержинськ, вул. Дніпробудівська, 2).
2. Дніпропетровський радіоприладобудівний коледж (м. Дніпропетровськ, вул. Шмідта, 18).
3. Донецький національний університет економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського (м. Кривий Ріг, вул. Островського, 16).
4. Індустріальний технікум Криворізького національного університету» (м. Кривий Ріг, вул. Ю. Смірнова, 47) .
5. Павлоградський технікум Національного гірничого університету (м. Павлоград, вул. Радянська, 63).
6. Павлоградська філія Міжрегіональної академії управління персоналом (м. Павлоград, вул. Дніпровська, 400/1).
Дніпропетровська ОДА запрошує небайдужих викладачів взяти участь у проекті. Також ведеться набір випускників з сімей переселенців і демобілізованих бійців АТО, які хочуть вступати до вишів регіону.
Запис за телефоном: (056) 770-80-29.

Добавить комментарий