Шопський салат і самоси: у Дніпрі куштували незвичні страви (Фото)

У Дніпрі в Університеті митної справи та фінансів відбувся фестиваль національної кухні: іноземні студенти й викладачі, представники національних центрів і діаспор розповіли про традиційні страви своїх країн і пригостили ними усіх бажаючих. Зокрема,  виш презентував відкриття нової спеціальності — готельно-ресторанна справа.

— У нас баніца — пиріг із листового тіста із кисломолочним сиром, люченіца — паста із томатів і болгарського перцю, рожеве варення із пелюсток троянд і шопський салат: помідори, огірки, болгарський перець, сир, оливки, заправляється оливковою олією. Цей салат досить поширений, у Греції, наприклад, він називається грецьким, тільки там заправляють його по-іншому, — розповіла Ольга Сакун, представниця Українсько-болгарського центру при УМСФ.

На фестивалі також можна було скуштувати найпоширеніші страви Грузії, Вірменії, Азербайджану, Південної Кореї, Індії, Бразилії, Греції, Америки. Наприклад, грузини частували хачапурі, індійці — самосами (пиріжками із овочами), азербайджанці — кількома видами долми (голубцями у виноградному листі, болгарському перці та баклажанах).

Готували й представляли страви іноземні студенти, котрі навчаються в Університеті митної справи; викладачі, які працюють у виші за програмою обміну з іншими країнами; представники кількох національних цент­рів, що діють при університеті, та місцеві кафе національних кухонь, які готові брати на стажування та роботу майбутніх студентів і випускників нової кафедри.

— Колишня кафедра товаро­знавства та митної експертизи тепер стала кафедрою готельно-ресторанної справи та товарознав­ства. Із розвитком туризму, курортної та ресторанної справи в світі та в Україні виникла потреба у фахівцях цих сфер, тому наш університет відкрив нову спеціальність, — розповіла завідувачка кафедри, професорка Наталія Білова.

У зазначеному виші тепер навчатимуть, як відкривати готелі, ресторани, санаторії та вести їхнє господарство, як годувати гостей цих закладів, у тому числі й іноземних, і як їх розважати. Тут діє програма академічної мобільності, тому найкращі студенти матимуть шанс стажуватися за кордоном.

НАТАЛІЯ РЕКУНЕНКО

головне фото: pixabay