Ситуація у Дніпропетровській області повністю контрольована

На цю годину ситуація у Дніпропетровській області стабільна та повністю контрольована. На вулицях міст і сіл спокійно. Штаб працює цілодобово. Про це під час брифінгу повідомив голова Дніпропетровської ОДА, керівник Ради оборони Дніпропетровської області Валентин Резніченко.

«Правоохоронці несуть службу в посиленому режимі. Охороняють об’єкти критичної інфраструктури, – зазначив Валентин Резніченко. – Жителі об’єдналися. Створюють волонтерські штаби. Записуються до Сил територіальної оборони. Допомагають патрулювати вулиці. Тільки разом зможемо захистити область та Україну».

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

І додав: на сьогодні у регіоні не зафіксовано жодної спроби мародерства. Працюють магазини, аптеки, лікарні. Продукти, питна вода, медикаменти – все є.

«Прошу всіх чітко дотримуватися комендантської години. Залишатися вдома, у безпеці. Це зараз принципово. У такий спосіб ви допоможете запобігти спробам вторгнення», – підкреслив Валентин Резніченко.

У Дніпропетровській області комендантська година – з 20:00 до 6:00. У цей час заборонено виходити на вулицю та в громадські місця без спеціальних перепусток.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!