Скільки грошей потрібно американцям та українцям для щастя

Американцям для щастя потрібно отримувати щомісяця 6,2 тис. доларів. І головне, що збільшення цієї суми щастя не додає. Таке незвичне дослідження провів Case Western Reserve University, ідеться в сюжеті програми ТСН.Тиждень.

Як з’ясувалося, саме такі гроші дають американцям відчуття задоволення від життя. Бо це дає можливість: жити як захочеться; заощаджувати, а не економити, тобто мудро поводитися з грішми; мати змогу бути вдячним і допомагати друзям, нужденним; ця сума дає відчуття безпеки; дає змогу радіти життю безвідносно до віку.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

Ця сума трохи більша, ніж середня зарплата в США. Тож бути щасливими мешканцям Штатів не так уже й важко.

ТСН  запитала у глядачів на своїй сторінці у Facebook, яка кількість грошей зробить українця щасливою людиною. В опитуванні взяли участь понад 2 тисячі людей. Найменше хочуть бути мільйонерами – лише 3%. 17% – тих, хто мріє про дохід до 150 тисяч гривень, що відповідає і американському рівню щастя. Найпопулярніший вибір – до 50 тис. грн – обрали 55%. А 24% опитаних достатньо 20 тис. грн.

І хоч заробляти так, як американці, хочуть порівняно небагато, всі опитані воліють мати щонайменше вчетверо більше доходу, ніж середня зарплата в Україні. І це показує, наскільки українці незадоволені своїм життям. Втім, просто смішний показник охочих бути мільйонерами, каже, напевно, про те, що вистачає українцям мудрості зрозуміти, що не надприбутки гарантують щастя.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!