Скільки у Дніпрі офіційно підтверджено випадків коронавірусу

За минулу добу у Дніпрі по медичну допомогу з ознаками гострих респіраторних вірусних інфекцій та грипу звернулося 336 осіб. Станом на 3 квітня у місті офіційно підтверджено 6 випадків коронавірусу, один з цих пацієнтів одужав. 9 осіб з підозрою на COVID-19 очікують на результати обстеження.

У 21-й інфекційній лікарні наразі на обстеженні та лікуванні перебувають 14 пацієнтів. Починаючи з 16 березня загалом до цього медзакладу було доставлено 65 осіб з підозрою на COVID-19. Усі були обстежені, результати 50 з них виявилися негативними. Про це повідомила під час брифінгу 3 квітня медична директорка Дніпровського центру первинної медико-санітарної допомоги № 1 Надія Сальник.

«Починаються вихідні, тож ми ще раз нагадуємо про дотримання правил самоізоляції та карантинних заходів. Люди, не створюйте скупчень, відходьте від тих, хто кашляє та чхає поряд із вами, мийте руки з милом, провітрюйте приміщення та проводьте вологі прибирання. Поважайте роботу критичних структур міста! Бережіть одне одного!», – наголосила Надія Сальник.

Фото: з відкритих джерел