Скільки у Дніпрі офіційно підтверджено випадків COVID-19

За минулу добу у Дніпрі по медичну допомогу з ознаками гострих респіраторних вірусних інфекцій та грипу звернулося 304 особи. Станом на 7 квітня у місті офіційно підтверджено 13 випадків коронавірусної інфекції, троє з цих людей одужали. Ще 8 пацієнтів з підозрою на COVID-19 очікують на результати обстеження у 21-й інфекційній лікарні. Наразі маємо 68 негативних відповідей тестів системами ПЛР. Про це повідомила під час брифінгу 7 квітня медична директорка Дніпровського центру первинної медико-санітарної допомоги № 1 Надія Сальник.

Подписаться на наш Telegram-канал можно здесь t.me/vestidpua

«Нагадую, що близько 500 осіб зараз перебувають під медичним супроводом медиків. Щодня додаються нові люди, тож не час розслаблятися. Ми не припиняємо нагадувати про необхідність самоізоляції і дотримання правил карантину. Також від учора було посилено карантинні заходи, у зв’язку із цим до людей, які повинні бути на самоізоляції, може приходити поліція. Ставтеся до цього спокійно, адже це необхідна перевірка», – сказала Надія Сальник.

Також вона вкотре нагадала про основні правила профілактики: часте миття рук, дотримання дистанції, провітрювання приміщень, вологе прибирання і необхідність залишатися вдома.