Скільки у Дніпрі офіційно зафіксовано випадків коронавірусу

За минулі вихідні у Дніпрі по медичну допомогу з ознаками гострих респіраторних вірусних інфекцій звернулося 254 особи. Станом на 12 травня у місті офіційно зафіксовано 258 випадків захворювання на коронавірус, сорок вісім з цих людей одужали. Шістнадцять пацієнтів 21-ї лікарні із підозрою на COVID-19 очікують на результати обстеження. Дві людини перебувають під апаратом штучної вентиляції легень. Наразі маємо 153 негативні відповіді, отримані від систем ПЛР саме у 21-й інфекційній лікарні. Про це повідомила під час брифінгу 12 травня медична директорка Дніпровського центру первинної медико-санітарної допомоги № 2 Жанна Нефьодова.

Також вона сповістила, що мобільні бригади, які обстежують людей вдома, на сьогодні здійснили 675 виїздів, під час яких оглянули 2324 особи, у 201 з них виявили COVID-19.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

«Від сьогодні у нашому місті послабляється карантин. Для всіх вкотре нагадуємо, що послаблення – це не скасування. Тож давайте продовжувати користуватися засобами індивідуального захисту, зберігати соціальну дистанцію та частіше мити руки або оброблювати їх антисептиком. Бережіть себе та своїх близьких», – сказала Жанна Нефьодова.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!