Скільки у Дніпрі офіційно зафіксовано випадків захворювання на коронавірус

За минулу добу у Дніпрі по медичну допомогу з ознаками гострих респіраторних вірусних інфекцій звернулось 57 осіб. Станом на 15 травня в місті офіційно зафіксовано 293 випадки захворювання на коронавірус, 60 з цих людей одужали. П’ятнадцятеро пацієнтів 21-ї лікарні з підозрою на COVID-19 очікують на результати обстеження. Вже четверо людей перебувають під апаратом штучної вентиляції легень. Наразі маємо 159 негативних відповідей від систем ПЛР саме у 21-й інфекційній лікарні. Про це під час брифінгу 15 травня повідомила медична директорка Дніпровського центру первинної медико-санітарної допомоги № 2 Жанна Нефьодова.

Також вона зазначила, що мобільні бригади, які обстежують людей вдома, на сьогодні здійснили 801 виїзд: оглянули 2740 осіб, у 229 з них виявили COVID-19.

«Попереду вихідні. Попри пом’якшення карантину, закликаю провести дозвілля розумно та з думкою про збереження свого здоров’я та здоров’я оточуючих. Не скупчуйтесь, продовжуйте носити маски, тримайте соціальну дистанцію та частіше мийте руки і обробляйте їх антисептичними засобами», — сказала Жанна Нефьодова.